Lagspillserien Vinter/Vår 2020 - Kampoversikt
Du kan trykke Ctrl-F for å få opp søkefelt og søke etter ditt eget navn, for å se når du har matcher.
Fredag 10. januar 18:30 Div 3: Lag 3 vs Lag 4 Singles: Mathilde Wahlin vs Vidar Andreassen 1-6, 4-6
Singles: Bjørn Lynne vs Kees Rodenburg 6-2, 6-2
18:30 Div 6: Lag 2 vs Lag 5 Singles: Safet Cehajic vs Dan-Henrik Sandmæl 6-3, 7-5
Singles: Per-Olav Myhrvoll vs Joakim Gjeterud 6-3, 2-6, 10-6
Lørdag 11. januar 13:30 Div 7: Lag 3 vs Lag 6 Singles: Kajsa Bengtsson Andreassen vs Tove Bøe 6-2, 6-1
Singles: Marielle Svartangen Wallin vs Elisabeth Roligheten 6-0, 6-0
Doubles:  Kajsa og Marielle vs Tove og Elisabeth 6-2, 6-2
17:00 Div 6: Lag 3 vs Lag 6 Singles: Jan-Thore Foss-Strand vs Kåre Dahl-Hansen 6-2, 6-2
Singles: Kjersti Foss-Strand vs Arnfinn Brevik 6-3, 6-0
Søndag 12. januar 17:00 Div 3: Lag 2 vs Lag 5 Singles: Odd Jøran Olsen vs Kamil Kowalski 6-7, 6-2, 13-11
Singles: Per Egil Sørensen vs Dag Frithjof Nilsen 6-0, 6-2
17:00 Div 7: Lag 4 vs Lag 2 Singles: Marianne Zaitzow vs Jesper Ellefsen 4-6, 0-6
Singles: Carmen Adela Solum vs Erlend Walderhaug 3-6, 6-2, 10-4
(Harald Gether spilte som reserve for Carmen Adela Solum)
Fredag 17. januar 18:30 Div 1: Lag 1 vs Lag 6 Singles: Kjell Morten Andersen vs Peter Eggli 7-6, 7-6
Singles: Geir Kristian Aabøe vs Gary Denyou 6-3, 6-3
18:30 Div 4: Lag 2 vs Lag 5 Singles: Birger Hokholt vs Sverre Piene 3-6, 3-6
Singles: Anita Fossberg vs Jørgen Hoel 2-6, 1-6
Lørdag 18. januar 10:00 Div 2: Lag 1 vs Lag 2 Singles: Kjell Skau vs Jane Larsen 6-2, 6-3
Singles: Bjørn Rummelhof vs Petter Wendelborg 6-2, 6-4
(Brian Isaksen spilte som reserve for Bjørn Rummelhof)
10:00 Div 2: Lag 5 vs Lag 6 Singles: Daniel Humlebrek vs Helge Hansen 4-6, 6-3, 10-5
Singles: Eirik Bakko vs Marek Adamczyk 6-1, 2-6, 6-10
17:00 Div 4: Lag 4 vs Lag 6 Singles: Jørn Inge Grimholt vs Terje Jacobsen 6-3, 7-6
Singles: Tommy Grimholt vs Inge Ringheim 4-6, 3-6
17:00 Div 5: Lag 4 vs Lag 6 Singles: Lars Dageid vs Tonje Bjørndahl 6-4, 6-0
Singles: Nina Valmyr Dageid vs Kjerstin Aune 3-6, 0-6
Søndag 19. januar 13:30 Div 5: Lag 2 vs Lag 3 Singles: Stig Sundvold vs Lise Viker Svendsen 6-3, 6-1
Singles: Heidi Sundvold vs Emma Pasnin 6-1, 6-4
17:00 Div 3: Lag 1 vs Lag 6 Singles: Ivar Naglic vs Daniel Sundvold 6-1, 1-6, 3-10
Singles: Bent Solum vs Oscar Midtskau 0-6, 1-6
17:00 Div 6: Lag 1 vs Lag 4 Singles: Casper Johansen vs Trond Erik Hansen walkover
Singles: Vegard Bull-Hansen vs Wiggo Møller walkover
Fredag 31. januar 18:30 Div 1: Lag 2 vs Lag 6 Singles: Rebeka Kalnozola vs Peter Eggli 6-1, 6-0
Singles: Krzysztof Wasniewski vs Gary Denyou 6-2, 6-4
(Benoit Pasnin spilte som reserve for Peter Eggli)
Lørdag 1. februar 13:30 Div 2: Lag 3 vs Lag 1 Singles: Marko Vladetic vs Kjell Skau 6-2, 6-1
Singles: Julian Vladetic vs Bjørn Rummelhof 0-6, 1-6
(Brian Isaksen spilte som reserve for Bjørn Rummelhof)
13:30 Div 5: Lag 4 vs Lag 2 Singles: Lars Dageid vs Stig Sundvold 7-5, 6-4
Singles: Nina Valmyr Dageid vs Heidi Sundvold 2-6, 3-6
17:00 Div 7: Lag 3 vs Lag 1 Singles: Kajsa Bengtsson Andreassen vs Noah Stensrød 0-6, 1-6
Singles: Marielle Svartangen Wallin vs Djordje Stojiljkovic 0-6, 1-6
Søndag 2. februar 13:30 Div 7: Lag 3 vs Lag 4 Singles: Kajsa Bengtsson Andreassen vs Marianne Zaitzow 6-4, 3-6, 2-10
Singles: Marielle Svartangen Wallin vs Carmen Adela Solum 1-6, 7-5, 5-10
Div 1: Lag 2 vs Lag 5 Singles: Rebeka Kalnozola vs Bjørn Bakko no match
Singles: Krzysztof Wasniewski vs Eyvind Svendsen 6-2, 6-1
Div 7: Lag 4 vs Lag 6 Singles: Marianne Zaitzow vs Tove Bøe 6-1, 7-5
Singles: Carmen Adela Solum vs Elisabeth Roligheten 6-1, 6-1
Fredag 7. februar 18:30 Div 1: Lag 1 vs Lag 4 Singles: Kjell Morten Andersen vs Høye Løvland 6-4, 2-6, 6-10
Singles: Geir Kristian Aabøe vs Martin Wijnia 5-7, 2-6
18:30 Div 4: Lag 1 vs Lag 2 Singles: Kurt Magnar Nilsen vs Birger Hokholt 6-1, 6-2
Singles: Inger Skalleberg vs Anita Fossberg 3-6, 3-6
Fredag 14. februar 18:30 Div 4: Lag 4 vs Lag 5 Singles: Jørn Inge Grimholt vs Sverre Piene 6-4, 6-2
Singles: Tommy Grimholt vs Jørgen Hoel 2-6, 7-6, 10-2
Lørdag 15. februar 10:00 Div 2: Lag 4 vs Lag 5 Singles: Petter Kristiansen vs Daniel Humlebrek UTGÅR
Singles: Arne Olav Børseth vs Eirik Bakko Petter og Arne Olav har trukket seg
13:30 Div 7: Lag 2 vs Lag 5 Singles: Jesper Ellefsen vs Alice Solberg 5-7, 2-6
Singles: Erlend Walderhaug vs Bjørn Fuglår 7-6, 6-7, 10-12
Søndag 16. februar 10:00 Div 7: Lag 4 vs Lag 5 Singles: Marianne Zaitzow vs Alice Solberg 2-6, 1-6
Singles: Carmen Adela Solum vs Bjørn Fuglår 7-5, 6-1
13:30 Div 6: Lag 3 vs Lag 4 Singles: Jan-Thore Foss-Strand vs Trond Erik Hansen walkover
Singles: Kjersti Foss-Strand vs Wiggo Møller walkover
17:00 Div 5: Lag 5 vs Lag 6 Singles: Henrik Rosenquist vs Tonje Bjørndahl 6-3, 6-2
Singles: Øyvind Thoresen vs Kjerstin Aune 5-7, 4-6
(Terje Walderhaug spilte som reserve for Øyvind Thoresen)
17:00 Div 6: Lag 5 vs Lag 1 Singles: Dan-Henrik Sandmæl vs Casper Johansen walkover
Singles: Joakim Gjeterud vs Vegard Bull-Hansen walkover
Fredag 21. februar 18:30 Div 3: Lag 4 vs Lag 5 Singles: Vidar Andreassen vs Kamil Kowalski 7-5, 6-3
Singles: Kees Rodenburg vs Dag Frithjof Nilsen 6-4, 4-6, 8-10
Lørdag 22. februar 10:00 Div 2: Lag 2 vs Lag 3 Singles: Jane Larsen vs Marko Vladetic 0-6, 0-6
Singles: Petter Wendelborg vs Julian Vladetic 7-5, 6-4
17:00 Div 1: Lag 4 vs Lag 2 Singles: Høye Løvland vs Rebeka Kalnozola 6-3, 6-3
Singles: Martin Wijnia vs Krzysztof Wasniewski 5-7, 3-6
Det var reserve for Rebeka (Fredrik Sperre) og for Martin (Marko Vladetic).
Matchene ble spilt omvendt. Altså Høye spilte mot Krzysztof (6-3, 6-3) og Fredrik spilte mot Marko (7-5, 6-3).
Det ble i hvert fall én match-seier til hvert lag.
17:00 Div 3: Lag 2 vs Lag 6 Singles: Odd Jøran Olsen vs Daniel Sundvold 6-4, 5-7, 8-10
Singles: Per Egil Sørensen vs Oscar Midtskau 6-2, 7-5
Doubles:  Odd Jøran og Per Egil vs Daniel og Oscar 7-6, 6-2
Søndag 23. februar 10:00 Div 6: Lag 2 vs Lag 6 Singles: Safet Cehajic vs Kåre Dahl-Hansen 1-6, 6-7
Singles: Per-Olav Myhrvoll vs Arnfinn Brevik 6-0, 6-1
17:00 Div 4: Lag 1 vs Lag 6 Singles: Kurt Magnar Nilsen vs Terje Jacobsen 6-1, 7-5
Singles: Inger Skalleberg vs Inge Ringheim 4-6, 0-6
Fredag 28. februar 18:30 Div 4: Lag 3 vs Lag 4 Singles: Andreas Wahlin vs Jørn Inge Grimholt 6-2, 6-3
Singles: Morten Rakke vs Tommy Grimholt 6-3, 6-1
18:30 Div 5: Lag 3 vs Lag 1 Singles: Lise Viker Svendsen vs Iben Rakke 5-7, 6-1, 4-10
Singles: Emma Pasnin vs Mathilde Wahlin 0-6, 4-6
Lørdag 29. februar 10:00 Div 2: Lag 4 vs Lag 6 Singles: Petter Kristiansen vs Helge Hansen UTGÅR
Singles: Arne Olav Børseth vs Marek Adamczyk Petter og Arne Olav har trukket seg
Søndag 1. mars 17:00 Div 3: Lag 5 vs Lag 6 Singles: Kamil Kowalski vs Daniel Sundvold 4-6, 0-6
Singles: Dag Frithjof Nilsen vs Oscar Midtskau 7-5, 6-3
Fredag 6. mars 18:30 Div 1: Lag 3 vs Lag 1 Singles: Srdjan Stojiljkovic vs Kjell Morten Andersen 6-2, 6-2
Singles: Atle Solberg vs Geir Kristian Aabøe 3-6, 4-6
18:30 Div 4: Lag 2 vs Lag 6 Singles: Birger Hokholt vs Terje Jacobsen 6-2, 6-3
Singles: Anita Fossberg vs Inge Ringheim 6-3, 2-6, 10-4
(Helge Eliassen spilte som reserve for Birger Hokholt)
Lørdag 7. mars 13:30 Div 7: Lag 5 vs Lag 3 Singles: Alice Solberg vs Kajsa Bengtsson Andreassen 6-2, 6-1
Singles: Bjørn Fuglår vs Marielle Svartangen Wallin 3-6, 7-5, 8-10
17:00 Div 6: Lag 1 vs Lag 2 Singles: Casper Johansen vs Safet Cehajic no match
Singles: Vegard Bull-Hansen vs Per-Olav Myhrvoll no match
Søndag 8. mars Annet arrangement på formiddagen
13:30 Div 7: Lag 5 vs Lag 1 Singles: Alice Solberg vs Noah Stensrød 4-6, 7-5, 8-10
Singles: Bjørn Fuglår vs Djordje Stojiljkovic 2-6, 1-6
13:30 Div 2: Lag 2 vs Lag 5 Singles: Jane Larsen vs Daniel Humlebrek no match
Singles: Petter Wendelborg vs Eirik Bakko no match
17:00 Div 5: Lag 2 vs Lag 5 Singles: Stig Sundvold vs Henrik Rosenquist 6-3, 6-4
Singles: Heidi Sundvold vs Øyvind Thoresen 1-6, 0-6
Trond Erik Hansen spilte som reserve for Øyvind Thoresen
17:00 Div 1: Lag 5 vs Lag 6 Singles: Bjørn Bakko vs Peter Eggli 6-7, 1-6
Singles: Eyvind Svendsen vs Gary Denyou 6-3, 6-4
Fredag 13. mars 18:30 Div 7: Lag 1 vs Lag 4 Singles: Noah Stensrød vs Marianne Zaitzow 6-4, 6-2
Singles: Djordje Stojiljkovic vs Carmen Adela Solum 6-1, 6-3
18:30 Div 6: Lag 4 vs Lag 5 Singles: Trond Erik Hansen vs Dan-Henrik Sandmæl no match
Singles: Wiggo Møller vs Joakim Gjeterud no match
Søndag 15. mars 10:00 Div 5: Lag 1 vs Lag 6 Singles: Iben Rakke vs Tonje Bjørndahl 3-6, 3-6
Singles: Mathilde Wahlin vs Kjerstin Aune 7-5, 6-1
Doubles:  Iben og Mathilde vs Tonje og Kjerstin
Fredag 20. mars 18:30 Div 3: Lag 1 vs Lag 2 Singles: Ivar Naglic vs Odd Jøran Olsen 6-2, 6-2
Singles: Bent Solum vs Per Egil Sørensen 6-0, 6-3
Lørdag 21. mars 10:00 Div 2: Lag 1 vs Lag 4 Singles: Kjell Skau vs Petter Kristiansen UTGÅR
Singles: Bjørn Rummelhof vs Arne Olav Børseth Petter og Arne Olav har trukket seg
17:00 Div 7: Lag 2 vs Lag 6 Singles: Jesper Ellefsen vs Tove Bøe 7-5, 6-3
Singles: Erlend Walderhaug vs Elisabeth Roligheten no match
17:00 Div 6: Lag 3 vs Lag 1 Singles: Jan-Thore Foss-Strand vs Casper Johansen 3-6, 1-6
Singles: Kjersti Foss-Strand vs Vegard Bull-Hansen 6-4, 6-3
(Djordje Stojiljkovic spilte som reserve for Kjersti Foss-Strand)
Søndag 22. mars 13:30 Div 3: Lag 4 vs Lag 2 Singles: Vidar Andreassen vs Odd Jøran Olsen 2-6, 5-7
Singles: Kees Rodenburg vs Per Egil Sørensen 2-6, 2-6
Fredag 27. mars 18:30 Div 5: Lag 5 vs Lag 1 Singles: Henrik Rosenquist vs Iben Rakke 6-3, 6-1
Singles: Øyvind Thoresen vs Mathilde Wahlin 6-1, 6-3
Lørdag 28. mars 17:00 Div 1: Lag 5 vs Lag 1 Singles: Bjørn Bakko vs Kjell Morten Andersen 6-7 (4), 0-6
Singles: Eyvind Svendsen vs Geir Kristian Aabøe 0-6, 0-6
Søndag 29. mars 17:00 Div 1: Lag 2 vs Lag 3 Singles: Rebeka Kalnozola vs Srdjan Stojiljkovic no match
Singles: Krzysztof Wasniewski vs Atle Solberg 4-6, 6-2, 10-6
17:00 Div 6: Lag 4 vs Lag 2 Singles: Trond Erik Hansen vs Safet Cehajic no match
Singles: Wiggo Møller vs Per-Olav Myhrvoll no match
Fredag 3. april 18:30 Div 3: Lag 5 vs Lag 1 Singles: Kamil Kowalski vs Ivar Naglic 1-6, 1-6
Singles: Dag Frithjof Nilsen vs Bent Solum 7-5, 4-6, 10-8
(Jan-Thore Foss-Strand spilte som reserve for Ivar Naglic)
Lørdag 4. april 10:00 Div 2: Lag 1 vs Lag 6 Singles: Kjell Skau vs Helge Hansen 6-4, 3-6, 11-9
Singles: Bjørn Rummelhof vs Marek Adamczyk 6-0, 6-1
(Brian Isaksen spilte som reserve for Bjørn Rummelhof)
Søndag 5. april 17:00 Div 5: Lag 4 vs Lag 5 Singles: Lars Dageid vs Henrik Rosenquist 1-6, 6-0, 10-8
Singles: Nina Valmyr Dageid vs Øyvind Thoresen 0-6, 2-6
Fredag 24. april 18:30 Div 5: Lag 3 vs Lag 6 Singles: Lise Viker Svendsen vs Tonje Bjørndahl 6-4, 5-7, 10-4
Singles: Emma Pasnin vs Kjerstin Aune 2-6, 2-6
Lørdag 25. april 10:00 Div 2: Lag 4 vs Lag 2 Singles: Petter Kristiansen vs Jane Larsen UTGÅR
Singles: Arne Olav Børseth vs Petter Wendelborg Petter og Arne Olav har trukket seg
13:30 Div 7: Lag 5 vs Lag 6 Singles: Alice Solberg vs Tove Bøe 6-0, 6-4
Singles: Bjørn Fuglår vs Elisabeth Roligheten Spillerne bes avtale ny tid
13:30 Div 6: Lag 5 vs Lag 3 Singles: Dan-Henrik Sandmæl vs Jan-Thore Foss-Strand walkover
Singles: Joakim Gjeterud vs Kjersti Foss-Strand walkover
Søndag 26. april 10:00 Div 3: Lag 3 vs Lag 1 Singles: Mathilde Wahlin vs Ivar Naglic 0-6, 7-5, 10-3
Singles: Bjørn Lynne vs Bent Solum 6-4, 6-4
(Mathilde Wahlin spilte som reserve for Line Sollid)
13:30 Div 7: Lag 2 vs Lag 3 Singles: Jesper Ellefsen vs Kajsa Bengtsson Andreassen 7-5, 6-4
Singles: Erlend Walderhaug vs Marielle Svartangen Wallin 5-7, 6-4, 7-10
13:30 Div 1: Lag 5 vs Lag 3 Singles: Bjørn Bakko vs Srdjan Stojiljkovic 3-6, 4-6
Singles: Eyvind Svendsen vs Atle Solberg 6-4, 7-6
17:00 Div 5: Lag 1 vs Lag 4 Singles: Iben Rakke vs Lars Dageid no match
Singles: Mathilde Wahlin vs Nina Valmyr Dageid no match
Lørdag 2. mai 13:30 Div 4: Lag 4 vs Lag 2 Singles: Jørn Inge Grimholt vs Birger Hokholt walkover
Singles: Tommy Grimholt vs Anita Fossberg walkover
17:00 Div 3: Lag 2 vs Lag 3 Singles: Odd Jøran Olsen vs Mathilde Wahlin 6-4, 6-0
Singles: Per Egil Sørensen vs Bjørn Lynne 0-6, 1-6
(Mathilde Wahlin spilte som reserve for Line Sollid)
Søndag 3. mai 13:30 Div 6: Lag 5 vs Lag 6 Singles: Dan-Henrik Sandmæl vs Kåre Dahl-Hansen No match
Singles: Joakim Gjeterud vs Arnfinn Brevik No match
Fredag 8. mai 17:00 Div 4: Lag 5 vs Lag 1 Singles: Sverre Piene vs Kurt Magnar Nilsen 2-6, 0-6
Singles: Jørgen Hoel vs Inger Skalleberg 6-3, 6-3
18:30 Div 6: Lag 2 vs Lag 3 Singles: Safet Cehajic vs Jan-Thore Foss-Strand 0-6, 1-6
Singles: Per-Olav Myhrvoll vs Kjersti Foss-Strand walkover
Lørdag 9. mai 10:00 Div 1: Lag 1 vs Lag 2 Singles: Kjell Morten Andersen vs Rebeka Kalnozola walkover
Singles: Geir Kristian Aabøe vs Krzysztof Wasniewski no match
10:00 Div 4: Lag 2 vs Lag 3 Singles: Birger Hokholt vs Andreas Wahlin 6-4, 6-1
Singles: Anita Fossberg vs Morten Rakke 6-4, 6-3
(Helge Eliassen spilte som reserve for Birger Hokholt)
Div 2: Lag 2 vs Lag 6 Singles: Jane Larsen vs Helge Hansen No match
Singles: Petter Wendelborg vs Marek Adamczyk No match
Søndag 10. mai 10:00 Div 5: Lag 1 vs Lag 2 Singles: Iben Rakke vs Stig Sundvold 3-6, 3-6
Singles: Mathilde Wahlin vs Heidi Sundvold 6-1, 6-2
14:00 Div 1: Lag 4 vs Lag 5 Singles: Høye Løvland vs Bjørn Bakko 6-3, 7-5
Singles: Martin Wijnia vs Eyvind Svendsen 3-6, 1-6
14:00 Div 3: Lag 5 vs Lag 3 Singles: Kamil Kowalski vs Mathilde Wahlin 3-6, 6-4, 5-10
Singles: Dag Frithjof Nilsen vs Bjørn Lynne 0-6, 5-7
(Jørn Inge Grimholt spilte som reserve for Line Sollid)
16:00 Div 7: Lag 1 vs Lag 2 Singles: Noah Stensrød vs Jesper Ellefsen 6-4, 6-3
Singles: Djordje Stojiljkovic vs Erlend Walderhaug 6-1, 6-0
16:00 Div 2: Lag 3 vs Lag 4 Singles: Marko Vladetic vs Petter Kristiansen UTGÅR
Singles: Julian Vladetic vs Arne Olav Børseth Petter og Arne Olav har trukket seg
Fredag 15. mai 18:30 Div 5: Lag 5 vs Lag 3 Singles: Henrik Rosenquist vs Lise Viker Svendsen 7-5, 7-5
Singles: Øyvind Thoresen vs Emma Pasnin 6-1, 6-1
18:30 Div 7: Lag 1 vs Lag 6 Singles: Noah Stensrød vs Tove Bøe 6-4, 6-0
Singles: Djordje Stojiljkovic vs Elisabeth Roligheten 6-0, 6-1
Lørdag 16. mai 10:00 Div 2: Lag 5 vs Lag 1 Singles: Daniel Humlebrek vs Kjell Skau 6-3, 6-3
Singles: Eirik Bakko vs Bjørn Rummelhof 0-6, 1-6
10:00 Div 4: Lag 3 vs Lag 6 Singles: Andreas Wahlin vs Terje Jacobsen 2-6, 6-7
Singles: Morten Rakke vs Inge Ringheim 6-3, 3-6, 10-12
(Trond Rune Hegg spilte som reserve for Inge Ringheim)
12:00 Div 1: Lag 3 vs Lag 4 Singles: Srdjan Stojiljkovic vs Høye Løvland 6-0, 6-2
Singles: Atle Solberg vs Martin Wijnia 3-6, 0-6
(Marko Vladetic spilte som reserve for Martin Wijnia)
12:00 Div 3: Lag 1 vs Lag 4 Singles: Ivar Naglic vs Vidar Andreassen 7-6, 1-6, 5-10
Singles: Bent Solum vs Kees Rodenburg 6-2, 6-1
17:00 Div 2: Lag 3 vs Lag 6 Singles: Marko Vladetic vs Helge Hansen 6-0, 6-2
Singles: Julian Vladetic vs Marek Adamczyk 6-1, 6-1
17:00 Div 1: Lag 2 vs Lag 5 Singles: Krzysztof Wasniewski vs Eyvind Svendsen 6-2, 6-1
Onsdag 20. mai 15:00 Div 4: Lag 5 vs Lag 3 Singles: Sverre Piene vs Andreas Wahlin 1-6, 0-6
Singles: Jørgen Hoel vs Morten Rakke 7-6, 3-6, 5-10
Fredag 22. mai 18:30 Div 6: Lag 4 vs Lag 6 Singles: Trond Erik Hansen vs Kåre Dahl-Hansen walkover
Singles: Wiggo Møller vs Arnfinn Brevik walkover Wiggo skade
Doubles:  Trond Erik og Wiggo vs Kåre og Arnfinn
Lørdag 23. mai 10:00 Div 2: Lag 5 vs Lag 3 Singles: Daniel Humlebrek vs Marko Vladetic 1-6, 0-6
Singles: Eirik Bakko vs Julian Vladetic 6-2, 3-6, 12-14
12:00 Div 5: Lag 3 vs Lag 4 Singles: Lise Viker Svendsen vs Lars Dageid 6-4, 6-3
Singles: Emma Pasnin vs Nina Valmyr Dageid 2-6, 2-6
14:00 Div 4: Lag 1 vs Lag 4 Singles: Kurt Magnar Nilsen vs Jørn Inge Grimholt 7-5, 6-2
Singles: Inger Skalleberg vs Tommy Grimholt 2-6, 2-6
Søndag 24. mai 17:00 Div 4: Lag 5 vs Lag 6 Singles: Sverre Piene vs Terje Jacobsen 3-6, 2-6
Singles: Jørgen Hoel vs Inge Ringheim 5-7, 3-6
19:00 Div 5: Lag 2 vs Lag 6 Singles: Stig Sundvold vs Tonje Bjørndahl 6-2, 4-6, 10-8
Singles: Heidi Sundvold vs Kjerstin Aune 6-2, 6-1
Fredag 29. mai 12:00 Div 3: Lag 4 vs Lag 2 Singles: Vidar Andreassen vs Odd Jøran Olsen 2-6, 5-7
Lørdag 30. mai 10:00 Div 6: Lag 1 vs Lag 6 Singles: Casper Johansen vs Kåre Dahl-Hansen 6-1, 6-0
Singles: Vegard Bull-Hansen vs Arnfinn Brevik 6-4, 6-2
Søndag 31. mai 14:00 Div 3: Lag 3 vs Lag 6 Singles: Mathilde Wahlin vs Daniel Sundvold 6-3, 3-6, 10-8
Singles: Bjørn Lynne vs Oscar Midtskau 7-6, 6-4
(Mathilde Wahlin spilte som reserve for Line Sollid)
Lørdag 6. juni 10:00 Div 4: Lag 3 vs Lag 1 Singles: Andreas Wahlin vs Kurt Magnar Nilsen 1-6, 3-6
Singles: Morten Rakke vs Inger Skalleberg 6-2, 6-4
Lørdag 13. juni 14:00 Div 3: Lag 4 vs Lag 6 Singles: Vidar Andreassen vs Daniel Sundvold 7-5, 5-7, 10-7
Singles: Kees Rodenburg vs Oscar Midtskau 2-6, 3-6
Torsdag 30. juli 17:00 Div 1: Lag 4 vs Lag 6 Singles: Høye Løvland vs Peter Eggli 6-3, 6-0
Singles: Martin Wijnia vs Gary Denyou 6-2, 7-5
Torsdag 6. august 17:00 Div 1: Lag 3 vs Lag 6 Singles: Srdjan Stojiljkovic vs Peter Eggli 6-2, 6-2
Singles: Atle Solberg vs Gary Denyou 6-2, 6-7, 6-10
Videre utover sommeren er det bare å finne en ledig bane og spille de resterende singles-matchene.
Innendørshallen kan brukes frem til 31. mai.         
Fra og med 1. juni skal alle kamper gå på utendørsbaner. Siste frist for spill: 20. august.  
Send inn resultater til leder@larvikstaverntennis.no eller SMS til 47 33 12 13 etter spilt match.